Didim Akbük Satılık Villa

Yeni projeler üreterek sizlerin keyifli ve huzurlu bir yaşam sürmenizi destekleyecek 11 eşsiz ünite, 11 farklı manzara ve hayal inşa ederek Didim’deki yaşam alanlarını güzelleştiriyoruz.

Aklınıza takılan her sorunun cevabı firmamızdaki profesyoneller tarafından cevaplanacaktır. Konumu merak ediyor ve görmek istiyorsanız firma yetkilerimiz tarafından konumu ziyaret etmeniz, incelemeniz mümkündür. Hem Didim çevresindeki yapıları keşfetmeniz için de harika bir fırsat sunacaktır.

Didim Hakkinda Bilinmesi Gerekenler..

Ege Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden olan Aydın şehrinin en güzel ilçelerinden olan Didim’i en iyi şekilde tanıtmak için elimizden geleni yapacağım. Son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişim gösteren ve dünyanın sayılı turizm beldelerinden olan Didim daha fazla dikkat çekmeye başladı.

Sahip olduğu harika plajları, berrak suyu ve düz alanları ile turizm konusunda en iyi yerlerden biri haline geldi. Son zamanlarda yapımına başlanan 600 yat kapasiteli olan yat limanı ile turizm oranını daha da artırması bekleniyor.

Didim, konumundan dolayı büyük bir avantaja sahip.Ege’nin, dolayısıyla antik dünyanın pek çok yerleşim yeri, günlük turlarla gidilip gezilebilecek uzaklıkta. Örneğin antik çağın filozoflar kenti Milet, Didim’e sadece 20 km. mesafede. Bu çağın yedi bilgesinden biri olan Tales, dünyanın ilk haritasını yapan Anaksimandros, filozof ve tarihçi Hekaitos, şehir plancısı ve mimar Hippodamos Milet’te yaşamış.

Kurulduğunda deniz kenarında olan kent, Büyük Menderes nehrinin taşıdığı alüvyonlar yüzünden bugün ovanın ortasında kalıyor. Menderes Nehri’nin bir başka “eseri” de Didim’e 30 km uzaklıktaki Bafa Gölü. Bafa, eskiden Ege Denizi’nin bir koyu iken, ırmağın taşıdığı alüvyonlarla denizle ilişkisi kesilerek göle dönüşmüş. Didim’den 15 km. uzaklıkta ise mavi ile yeşilin kucaklaştığı şirin tatil beldesi Akbük bulunuyor.

Doga Cenneti Didim..

Doğanın en yalın halini koruyarak sizlere birbirinin özeline dokumayan, her birinin gördüğü güzellikleri engellemeyen 11 ayrı ünite doğanın kendi çizgisinde yamaçlı bir yerleşim tekniğiyle nereye dönsen eşsiz bir mavilikle karşılaşıp, yeşilin her tonunu görülebilcek bir tasarım yaratıldı. Üstelik bu süreç belki bir yatırımcı için müthiş riskli bir dönemde başlamış, devamlılığını ısrarcılığını doğanın güzelliği sağlamıştı.

Doğanın şifalarından yararlanarak sizleri bizim tepemizde ortak bir yaşama davet ediyorum.

Tartışmaya Katıl

Compare listings

Karşılaştırmak